BİZİ TANIYIN

1994 Yılında sigortacılık faaliyetlerine başlayan şirketimiz, kurulduğu günden bugüne müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin önde gelen Sigorta Şirketlerinin hizmet kaliteleri, güvenceleri ve uluslararası alandaki Reasürörlerinden aldığı güç ve deneyimle hareket eden şirketimiz, sigortacılığın her alanında daima yanınızda olmaya ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmeye devam etmektedir. Bugün büyük sigorta devlerinin tüm ayrıcalıkları tek bir çatı altında Bilim Sigorta aracılığı ile sizlere sunulmaktadır.

Sigortacılık mesleğinde sadece uygun fiyat, sürat ve nitelikli hizmetin yeterli olmadığını düşünen Bilim Sigorta, öncelikli olarak kişisel ve/veya kurumsal ihtiyaçlarınızı tespit ederek buna göre en uygun fiyat teklifi hazırlamanın doğru olduğuna inanmakta ve bu anlayışla yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Sağlık, hayat, bireysel emeklilik ve elementer sigorta branşlarında hizmet veren Bilim Sigorta, müşteri risklerini minimize etmek , can ve mal güvenliğini en üst seviyede teminat altına almak ve siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmak için çalışmalarına gece gündüz devam etmektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

24 yıllık deneyim

Bursa merkezli kurulmuş ve geniş bir ağa hitap edebilen bir sigorta, broker şirketiyiz.

Kaliteli hizmet

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sigorta branşlarındaki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.

En İyi Fiyat Garantisi

Kasko, trafik, özel sağlık ve konut sigortası branşlarında en iyi fiyat garantisi uygulanmaktadır.

7/24 Müşteri Hizmetleri

0546 413 86 86 Bilim Sigorta Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı ile her türlü sorunuzda 7 gün 24 saat yanınızda!

ÇALIŞMA ALANIMIZ

Acenteliklerimiz