Gulf Sigorta tarafından özel olarak tasarlanan Ev Aletleri Sigortası ile evlerdeki televizyonlar ve büyük beyaz eşyalar hasarlara ve bozulma riskine karşı koruma altına alınmaktadır. Evlerin bu demirbaşlarında teminat altında olan risklerden kaynaklanan bir aksaklık yaşandığı takdirde ve Sigortalının buna yönelik hasar talebi söz konusu olduğunda sektörün en uzman hasar hizmetlerinden biri Gulf Sigorta tarafından verilmektedir. Bu poliçe ile temel amaç, bu eşyaların uzun yıllar boyunca sağlıklı kullanımını, daha uzun ömürlü olmalarını sağlamaktır.

Ev Aletleri Sigortası Neden Önemlidir?

Ev Aletleri Sigortası ile teminat altına alınan Ürünler, Üreticilerin sağladıkları garanti süresi bittikten sonra, 3.yılında, arıza çıkartabilmektedirler.

Teminat altına alınan Ürünlerle ilgili sorun yaşayan Sigortalı, sadece bir numarayla servis hizmeti ayrıcalığına sahip olur. Sigortalının Sigortacıdan hizmet talebinde bulunması yeterlidir.

Servis konusunda yaşanabilecek olası sahtekârlıklar ve dolandırıcılıkların önüne geçmesi de bu poliçenin sağladığı en önemli avantajlardan biridir.

Yukarıda yer alan bilgiler özet niteliği taşımaktadır. Ürüne dair eksiksiz bilgiler poliçede yer almaktadır.